Jakob Weiß & Söhne Maschinenfabrik GmbH

50 yıldan beri Almanya ve dünya çapında yüksek kaliteli ekipman üretmektedir. Bu süre zarfında plastik, kumaş, kağıt ve rulo halinde dokuma malzemelerinin terbiyesi ve bitirme işlemleri konusunda , laminasyon , zemin kaplamaları, branda, suni deri, hücreli malzemeler, folyo, duvar kağıtları, black-out malzemeleri ve daha birçok materyali üretmek için rulo halinde malzemelerin bitirme işlemleri için kaplama makineleri yapımında, uzmanlaşmıştır.

Jakob Weiß Web Sayfası

Ürünlerimizden Bazıları

Toz ve Granül Serpme Sistemi - Tip STA

Toz ve Granül Serpme Sistemi - Tip STA

Kombi kaplama makinesi, silindir ve hava bıçağı kaplama işleminde ağ biçimli malzemelerin kaplamaları için uygundur.

Web şeklindeki yüzeylerde veya plaka ürünlerinde toz halinde veya taneli dökme malzemeler yaymak için. Yayma malzemesi tahliye silindiri için özel olarak tasarlanmış, ağ üzerine yayılacak malzemeyi saçar. Uygulamaya bağlı olarak, yayma malzemesi salınımlı veya dönen bir fırça üzerine yayılır. Yayma malzemesi elle veya big-bag boşaltma istasyonu bulunan tam otomatik bir besleme vasıtasıyla beslenebilir.

Kombi Kaplayıcı - Tip KSS

Kombi Kaplayıcı - Tip KSS

Kombi kaplama makinesi, silindir ve hava rakle kaplama işleminde ağ biçimli malzemelerin kaplamaları için uygundur.

Makine, hamurlu veya köpüklü kıvamda çeşitli kimyasalları işler ve hem dokuma hem de tekstil sektöründe, ev ve moda tekstillerinden teknik tekstillere kadar yüksek kalitede terbiye sağlar. Kir tutmaz efektler veya nefes alabilen özellikler gibi çeşitli koruyucu fonksiyonlara sahip çeşitli özel kaplamalar mümkündür.

Bir gerginlik ölçme silindiri ağ gerginliğini tespit eder ve düzenler, çünkü sabit bir gerginlik yüksek kaliteli hava bıçağı kaplamalarının temelidir.