Hansa Industrie-Mixer GmbH & Co. Kg / Bremen

"Daha az malzeme ile ekonomik öngörülen özellikleri üretmek". Bu olasılık, konvansiyonel üretim teknolojisi yerine, hemen hemen her yerde  Hansa mikserler ve modern köpük teknolojisi kullanımının inanılmaz başarısının arkasındaki nedenlerden biridir. Bunun içinde köpüğün fiziksel özellikleri ve kıvamı "tam" olarak yer alır. Tamamen ekonomik etkisi ise,% 20 ve daha fazla malzeme tasarrufu anlamına gelir. Lateks işleme, poliüretan, bileşikler, deri kaplama, yapıştırıcı, tutkal, akrilatlar, dokusuz (nonwoven elyaf) kumaşlar, ilaç, bar çikolata, jel şekerlemeler ve çok daha fazlası. Homojen bir kalite seviyesinde üretim yapabilmek, aynı zamanda, daha az su ile sabitleme maddesi üretimi ve kurutma enerjisini en aza indirmek , köpükle üretim yaparak artık hayal değil.

Hansa Mixer Web Sayfası

Ürünlerimizden Bazıları

Eco-Mix

Eco-Mix

ECO-MIX uygun maliyetli, dinamik bir köpük jeneratörüdür.

Düşük viskoziteli, gıda ve gıda dışı üretimin tüm alanlarında pompalanabilir ürünler için kullanılabilmektedir.

ECO-MIX kimya, halı, ev tekstili, döşemelik, perdelik, denim, flok gibi tüm kaplamalarda kullanım için idealdir.

 Hansa Mixer Eco-Mix köpük jeneratörü broşürüne buradan ulaşabilirsiniz. pdfHansa Mixer Eco-Mix köpük jeneratörü

Pico-Mix

Pico-Mix

PICO-MIX / PICO-MIX XL, tam otomatik laboratuar köpük cihazı,

Genellikle PICO-MIX, özellikle kimya, tekstil ve nonwoven endüstrilerindeki laboratuarlarda popülerdir ,ancak halı ve yer döşemeleri, şekerleme endüstrisi laboratuvarlarında da kullanılır, pastacılık ve süt endüstrisi için de önerilir. Hemen hemen tüm gıda ürünü gereksinimleri için uygundur.

Hansa Mixer Pico-Mix Laboratuar tipi Köpük jeneratörü broşürüne buradan ulaşabilirsiniz. pdfHansa Mixer Pico-Mix köpük jeneratörü

 

Top-Mix

Top-Mix

TOP-MIX dinamik bir aerasyon makinesidir.

Genel gıda endüstrisinin tüm sektörlerinden yüksek ve düşük viskoziteli ortamların sürekli havalandırılması ve kırbaçlanması için. Ana uygulama alanı, şekerleme endüstrisinin geniş alanıdır . Gıda dışında sadece deri ve plastik değil, aynı zamanda tekstil endüstrisinin yanı sıra yapıştırıcı üretimi ve işlenmesidir.

Hansa Mixer Top-Mix Köpük jeneratörü broşürüne buradan ulaşabilirsiniz. pdfHansa Mixer Top-Mix Köpük Jeneratörü

 

Milk-Mix

Milk-Mix

Süt işleme endüstrilerinin geniş uygulama yelpazesinde çok çeşitli ürünlerin sürekli havalandırılması için aseptik bir darbe cihazı.

Compact-Mix

Compact-Mix

Üç adede kadar dahili pompalı büyük üretim makinesi. İdeal uygulamalar halı ve kimya, yanı sıra tekstil ekipmanları, sürgülü veya lateks şilte endüstrileridir.

Hansa Mixer Compact-Mix köpük jeneratörü broşürüne buradan ulaşabilirsiniz. pdfHansa Mixer Compact-Mix Köpük Jeneratörü

Uni-Mix

Uni-Mix

UNI-MIX ve UNI-MIX 2K Yüksek kapasitede ürün işleneceği zaman ideal üretim makineleridir,

Şekerleme endüstrisinin karmaşık reçete gereksinimlerinde, (örneğin; Marşmelov üretimi ). Gıda dışı alanlarda da duvardan duvara halıların kaymaz kaplanması , çim halılar örnek üretimler olarak sayılabilir.

Uni-Mix brosurumuze buradan ulaşabilirsiniz. pdfHansa Mixer Uni-Mix Köpük Jeneratorü